KONST / Litografier / Litografi 7894390
nr 789 4390
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Gudmar Olovson (f. 1936), sovande barn, signerad: Gudmar, 42/150, motivets mått: 29x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:44:48
30/10 11:32:09
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson